Průvodkyně na cestě k celistvému bytí

O mně: Jsem intuitivní žena, matka, partnerka, umělkyně a inspirátorka, svobodná duše. Osobním rozvojem se zabývám dvacet let. Sama jsem na počátku dospělosti hledala cestu z depresí a problémů ve vztazích a díky terapiím, absolvovaným workshopům a osobní pouti jsem získala schopnost intuitivního vhledu do skrytých souvislostí a zákoutí lidské duše. Tři roky jsem cestovala převážně sama po jižní Evropě, pobývala na odlehlých místech, meditovala a spala venku, v přírodě. Získala jsem tak zkušenost s překračováním hranic komfortní zóny, konfrontace se svým nitrem a zažitými vzorci chování, prožitky bezčasovosti a jednoty s přírodou a se vším živým.

Šest let jsem asistovala při práci jihoamerickým šamanům v České republice a na Slovensku a osvojila jsem si techniky a přístup k jejich pojetí člověka jako nedílné součásti přírody. Žila jsem v komunitách, založených na principech spolupráce, synergie a vědomých vztahů. Nyní absolvuji výcvik Neduální terapie v Praze. Ve své práci používám techniky práce s tělem a dechem, metodu voice dialogu, přepisu limbického otisku, prvky gestalt terapie, aromaterapie a šamanské techniky. Dvacet let pracuji s tarotovými symboly, které nepoužívám k věštění, ale k náhledu do struktury podvědomí osobnosti a výkladu snů.

S klienty spolupracuji podle jejich individuálních potřeb v přítomném okamžiku a vedu je k samostatnému přístupu a nezávislosti.

Témata:

Vztah sama k sobě – vhled do podvědomých vzorců chování a negativních přesvědčení, budování sebevědomí a pocitu vlastní hodnoty, osobní síla, schopnost žít v přítomnosti a realizovat své sny.

Vztahy rodinné a partnerské – zdravá komunikace a schopnost řešit konflikty, nastavení zdravých hranic, přijetí vlastní zranitelnosti, budování důvěry a otevřeného partnerského přístupu

Práce s traumatem – uvolňování potlačených emocí a bloků pomocí dechu, přepis limbického otisku, práce s tělem, dialog vnitřních hlasů.

Jinak ti chci také vyjádřit velké díky za vše, co jsi mi pomohla prožít, ať už na rebirthing semináři, kde jsem tě poprvé potkala a kde jsi mi ve správném okamžiku pomohla zbavit se nepříjemného fyzického bloku, tak při osobní konzultaci, kdy jsi mi pomohla pochopit chování mých rodičů, díky čemuž jsem opět s nimi dokázala komunikovat bez jakýchkoliv soudů a obviňování. Cítím, že každé naše setkání je ideálně načasováno, i když jej vlastně neplánujeme. Naše poslední schůzka byla naprosto odlišná oproti těm předchozím. Pomohla jsi mi pochopit a nastavit určité procesy, které jsou nezbytné na mé cestě k poznání a díky tvým doporučením jsem silnější a vědomější ženou, která ví, co chce a nebojí se říct si o to. Moc děkuji za to, že jsi a že jsem tě na této cestě potkala. Mohu říct, že tě považuji za svou „průvodkyni“, nechci zde používat slovo guru ani mistr.

Markéta - Praha