Ahojte. Veľmi krásne vám ďakujem za super deň strávený s vami. Workshop bol výborný, veľmi kvalitný. Idete ozaj do hĺby a podstaty veci. Informácie, na ktorých je vidieť, že vami prešli, že boli prežité. Väčšinou sa človek dozvie a,b,c, ale u vás som mala pocit, že ku mne prišlo a,b,c,d,e,f…. široké spektrum okúsenej skúsenosti. Vďaka za nové postrehy, nakopnutia, odvahu, objasnenia, ktoré obohatia moje prežívanie. Páčila sa mi vaša autentickosť, ako ste si bezprostredne vymienali názory aj na mieste a nevytvarali oblak dokonalosti. Budem sa veľmi tešiť na ďalšie workshopy v Yoga House. Dik Radka a Taran. 

Lenka / Bratislava

Naprosto úžasný seminář plný pochopení a nových poznatků nejen pro jednotlivce, ale i pro páry … To vše a mnohem víc předávají skvělí lektoři velmi uvěřitelným způsobem na základě vlastních prožitku.
Díky Radko a Tarane, těším se na vás v květnu.

Petra / Brno

Byl to úžasný a obohacující seminář, kde jsem dostala odpovědi na své otázky a nový úhel pohledu na dané téma.
Velké díky skvělým lektorům, kteří naprosto přesně ví o čem přednáší!

Petra / Brno

Po třech sezeních s Radkou jsem se seznámila, pochopila a přijala několik svých rolí v životě, které jsem neměla ráda, ba naopak začala jsem jim být vděčná, že je mám, našla jsem totiž v nich svoji vlastní skrytou sílu. Moje mysl se stala klidnější, vyrovnanější, jsem stále více tady přítomná a vědoma si všech svých částí. Naučila mně, jak lépe zvládat své děti, jak lépe komunikovat v rodině a naučila mě hlavně věřit svojí vlastní intuici.
Radka se umí na věci dívat z úplně jiného úhlu, než se na to zrovna díváme my a má výbornou intuici.
Už se těším na další sezení, protože poznat sám sebe, to je, si myslím, ten největší dárek, co můžete dostat. Rozhodně Radku doporučuji, je výborná.

Pavla / Brno

Konzultace Radky dobře nasměrovala moje kroky v celkem těžkém životním období. Měl jsem kousek od rozchodu po dlouhém vztahu a bylo těžké rozmyslet si, kudy kam. Radka dokázala dobře vystihnout a shrnout moje povahové rysy – její slova rezonovala s mými pocity a navíc se často objevil onen “aha” moment, při kterém zapadly věci do sebe a já si uvědomil něco nového důležitého o mém životě. Z konzultace jsem odcházel v klidu a s úsměvem a vydrželo mi to i na dlouhé období poté. Některá Radčina doporučení se mnou byla řadu týdnů a stala se důležitou součástí mojí každodenní duchovní praxe, díky které jsem v životě znovu našel rovnováhu a spokojenost. Na konci konzultace mi Radka předpověděla, že i když můj skončený vztah byl dlouhý a rozchod těžký, přijde nový vztah překvapivě brzy a bude fajn. Jsem moc rád, že tyto řádky píšu v době, kdy můžu říct, že se předpověď naplnila.

Martin / Praha

S Radkou jsem se setkala v období, kdy se mnoho věcí v mém životě měnilo. Byla to náročná doba a Radka mě svým uzemněným, přesto hodně podporujícím přístupem, posunula a podpořila k odvážnému kroku, kterého jsem se trochu bála. I přes to že jsem introvert, při povídání jsem neměla problém cokoli sdílet, Radka i při prvním setkání vytvořila otevřenou a srdečnou atmosféru.

Martina / Praha

Ráda bych se s vámi podělila o zážitek s Radkou.
Na začátku musím upřesnit, že s Radkou jsme se potkaly, jelikož tvoří pár s mým taťuldou.
Navštívila jsem je loni na vánoce, před mou velkou životní změnou a to odjezdem na Nový Zéland. Při této návštěvě se toho událo více, než jsem si dokázala představit. Ne jen, že svou rodinu nade vše miluji a vždy, když s nimi mohu strávit čas, tak je to pro mě nádherné. Tentokrát to ale „abgrejdovalo“. Prvně mě šíleně bolely záda [z práce ] Radka mi nabídla masáž – byla skvělá. Hned se mi moc ulevilo. Při masáži jsme si povídaly a já měla pocit, že ji znám snad odjakživa :] Radka má skvělou schopnost naladit se na člověka a přesně říct – popsat věc, kterou sami ani nechceme vyslovit nahlas… Třeba jen proto, ze se za ni stydíme nebo si ji nechceme ani přiznat.
Ráďa je prima a nechodí kolem horké kaše…

Díky tomuhle se „problém“ vyřeší, dá se říct, bleskovou rychlostí.
Můj „případ“ k řešení byly vztahy. Podle mě snad nejtěžší úkol na světě ;] Já si myslela, jak jsem v pohodě, že minulost mám vyřešenou a že mám před sebou jen nádhernou bezstarostnou budoucnost :] Díky bohu, za to co jsme s Ráďou učarovaly. Neumím si představit, kdybych si ten „baťůžek“ před tou mou cestou nevyprázdnila :] Nechala jsem si vyložit karty. Byly nádherný a Ráďa o nich opravdu umí moc hezky mluvit. Stačilo jen pár minut a já dostala odpovědi na mé otázky, které byly doposud jen v mé hlavě. Potřebovala jsem uzavřít vše, do čeho už jsem nechtěla vkládat energii a co jsem v sobě uchovávala jen kvůli egu a zvyku…

Zkrátka a dobře díky přístupu Radky a její péči jsem se zbavila hodně věcí a na nové cestě životem jsem takhle mohla začít s čistým štítem. Díky technice 21století stále využívám Rádiných schopností a radím se s ní o tom, co se mi děje, co mám v hlavě, co prožívám, jak se k tomu postavit, jak věci řešit. Moc mi to naše skypovaní pomáhá. Není to o tom, že Radka má odpověď na vše, ale má tu schopnost \ dar navést vás na tu správnou vlnu, kde si kolikrát odpovíte sami.
Pokud prožíváte cokoliv, s čím si nevíte rady nebo se začínáte cítit ne úplně šťastni, dávám za Radku 10 bodů z 10 :] Nemohu jinak než jen doporučit! Je skvělá ;] však uvidíte sami…

Tereza / Auckland, New Zeland

Terapie s Radkou mi ukázala cestu. Díky ní jsem pochopila, co je to být sama sebou a mít se opravdu ráda. Jsem víc šťastná, spokojená a sebe i ostatní přijímám srdcem a ne protože se to musí.

Jarka / Brno

K Radce jsem začala chodit před pár lety na masáže, které byly velmi příjemné a pomáhaly mi, protože kromě masérských schopností z Radky vždy vyzařovala zvláštní „nabíjecí“ a současně uklidňující energie. Postupně se k tomu přidávaly i terapie ve formě konzultací, které mi vždy velmi pomohly se zorientovat v problémech, které jsem právě řešila i v mém životě celkově a vždy jsem odcházela s jasnou myslí a spoustou pozitivní energie. Všem vřele doporučuji!

Lenka / Brno

Každý rozhovor hoci len všedný je s Radkou ako terapia. Vyčarí úsmev nie len na tvári, ale aj v srdci a duši. Človek sa pri nej cíti hodnotnejší a celistvejší. Dodáva každému silu dívať sa na seba ako na silnú a nádhernú bytosť akou je ona sama. Ďakujem, že ju mám, vždy ma podporila a ukázala, že je mnoho možností ako dosiahnuť cieľ a aké je dôležité je mať sa rád…

Marianna / Prešov

Radka je neuvěřitelně intuitivní bytost a vyzrálá osobnost, která dokáže člověka vrátit  k sobě samému a mentálně jej zklidnit. Velmi mi pomohla v době, kdy jsem neměla stálou práci o kterou jsem stála; prakticky kladla otázky, nad kterými se člověk musí zevnitř skutečně zamyslet a přiměla mě vnímat věci i v jiné perspektivě. Konzultace s ní je plná nadhledu a inspirace!

Tereza / Brno

K Radce chodím už několik let, sice bohužel dost nepravidelně (což by mi určitě prospělo),
ale je to vždy, když mám trápení, se kterým si dlouhodobě nevím rady.
Ráďa je výborná terapeutka, masérka, léčitelka a posluchačka s otevřenou myslí a srdcem,
má dar člověka pochopit a neodsuzovat.
Díky tomu jsem se s ní dobrala k počátku mých trápení a ke způsobu “jak na ně“.
Pomůže odkrýt příčinu, poradí, odstraní bloky atd. a dokáže doporučit terapii a cvičení šitá každému na míru. Nicméně.. nejvíc práce je vždycky na nás, že?
Chodím na sezení k Radce moc ráda, pomáhá mi najít směr, dokážu se jí otevřít a být upřímnější i sama k sobě.
Doporučuji!

Lenka / Brno