Radka
(Radka Svobodová)

Jsem lektorkou osobního rozvoje, poradkyní v oblasti partnerských vztahů, zabývám se také transpersonální psychologií, scenar terapií a reflexní terapií.
Vystudovala jsem gymnázium, pracovala jako vychovatelka na ZŠ pro neslyšící, poté jsem se vydala na 4 letou pouť po jižní Evropě, kde jsem objevovala svůj vnitřní svět na odlehlých místech ve spojení s přírodou.
Meditace, výklad snů a práce s tarotovými symboly pomohly k prohloubení mojí intuice a sebepoznání. Absolvovala jsem řadu kurzů osobního rozvoje (např. kurz komunikace s
R. Telvákovou, kurzy dr. Savčenka, holistické workshopy s D. Cadenazzim) a otevřela si v Brně svoji praxi osobního poradenství a scenar terapie.
V Brně jsem také navštěvovala kurzy tantry pro ženy a vedla ženské kruhy.
Se svým přítelem pořádám v ČR i na Slovensku přednášky a semináře na téma partnerské vztahy a komunikace. Věnuji se tématům emocí, závislostí, strachu, viny, lásky, oběti.
Pomáhám lidem hledat nová řešení a úhly pohledu v různých životních situacích.
Mám schopnost nahlížet pod povrch a pojmenovat skryté souvislosti.
Své klienty vedu do hloubky, do oblasti prožívání emocí a těla, kde díky vědomé přítomnosti dochází k uvolnění zablokovaných pocitů a vzpomínek a k jejich transformaci. Mým cílem je vést klienty k vědomému životu v přítomnosti a vnitřní svobodě.
Baví mě objevování souvislostí mezi vnitřním světem lidské mysli a vnější realitou.
Miluji zpěv a hraní na hudební nástroje,
tanec, malování a přírodu.
Společně s přáteli žijeme na středním Slovensku uprostřed přírody, v komunitě zaměřené na rozvoj vědomí.
Hraji a zpívám v hudebním seskupení Tóny Brány.

 

Taran
(Jan Kahle)

Jsem renesanční typ, samouk a dobrodruh.
Objevování toho, kdo vlastně jsem, proč jsem tady, kam kráčím a co je to svět, mě už od dětství zajímalo a vzrušovalo ze všeho nejvíce.
Z oficiálního vzdělání jsem vystudoval jen střední odbornou školu. Dál mě učil život a já sám. Vystudovaný obor a s ním i zaměstnání jsem brzo po vojně opustil a začal jsem se živit samostatně. Zkušenosti jsem sbíral v různých odvětvích a oborech a časem jsem se propracoval na manažerské pozice v mezinárodních korporátních společnostech.
Průběžně jsem ve volném čase studoval různá náboženství, mystická učení a prozkoumával mimořádné stavy vědomí.
Byl jsem 20 let ženatý a mám dvě krásné, dnes už dospělé děti.
Svou „civilní“ kariéru jsem završil tím, že jsem samostatně navrhl a realizoval výstavbu moderního výrobního závodu střední velikosti, kterého jsem se nakonec stal obchodně výrobním ředitelem. Pak jsem začal pociťovat silnou touhu dělat „něco“, co by mne více a na mnohem hlubší úrovni uspokojovalo…
A tak jsem asi před deseti lety svou profesní dráhu opustil a začal se naplno věnovat tomu, co mě průběžně provázelo celým mým životem. Intenzivně jsem praktikoval sebepoznávací techniky, navštěvoval různé semináře a kurzy, zabýval se hlubinnou a transpersonální psychologií. Prošel jsem si psychospirituání krizí a nalezl z ní cestu ven. Učím se medicinmanskému „řemeslu“ od mého indiánského i vnitřního učitele a své zkušenosti předávám dál ostatním. Pořádám a vedu Mužské kruhy, iniciační a léčivé ceremonie, vzdělávací a sebepoznávací semináře, poskytuji osobní konzultace. Vyučuji techniku Kruhové rady.
Hraji a zpívám v hudebním seskupení Tóny Brány a vyrábím rituální předměty.