Pojeďte s námi na další výpravu do magického údolí bosenských pyramid.

20. – 25.6. 2018

V bosenském údolí pyramid se nacházejí skutečné poklady lidské civilizace, přes 30 tisíc let staré stavby, jejichž původní záměr je dodnes zahalen tajemstvím. Nachází se zde sedm míst síly, které svojí energií vyvolávají změny v lidském vědomí a mají blahodárný vliv na náš energetický systém. My jsme tato místa navštívili již třikrát a měli jsme možnost pocítit jeho transformační a léčivé účinky na vlastní kůži. (Moje celoživotní bolest zad, způsobená genetickou dispozicí, již téměř rok patří minulosti.) Opakovaně se tedy vracíme, abychom posílili náš záměr, spojený s našim posláním. Šamanská praxe očistných rituálů, spojených s meditacemi, tancem a písněmi, nás propojuje s naší silou, ukotvuje nás lépe v našich tělech a pomáhá nám najít správný směr pro naše působení v každodenním životě. Kam se letos podíváme: – Tunely Ravne – systém podzemních chodeb s velkou koncentrací negativních iontů (až 43x vyšší než venku), byla zde naměřena Schumannova frekvence, která má blahodárný vliv na lidský energetický systém. – Pyramida Slunce- zatím nejvyšší objevená pyramida světa – Pyramida Měsíce – Tumulus Vratnica – Archeologický park – Festival oslav letního slunovratu, na kterém se scházejí zajímavé osobnosti z celého světa. Doprava: letecky z Vídně – letenky si zajišťuje každý z účastníků sám, momentálně jsou za velmi nízké akční ceny – zpáteční cca. 1100,- Kč ! Účastnický příspěvek 12000,- Kč zahrnuje: – Ubytování ve dvoulůžkových pokojích (za příplatek je možné si pronajmout 1 lůžkový) -Strava na celý den – Cesta z letiště na místo ubytování a zpět – Přeprava v oblasti údolí pyramid – Vstupné a poplatky – Služby akreditovaného průvodce. Příspěvek nezahrnuje: – letenky – dopravu na místo odletu – cestovní pojištění

V případě zájmu nás kontaktujte na mail: radka@moje-vztahy.cz.  

Těšíme se na Vás Radka a Taran

Vztah, jako příležitost k růstu

Intenzivní workshop – centrum Maitrea Praha

12. – 13.5. 2018

Vědomá láska nemá s iluzí zamilovanosti nic společného. Láska vzniká na společném základě osobního růstu, důvěry, blízkosti a zranitelnosti. Pouze ten, kdo si dovolí být zranitelný a otevřený, může poznat skutečné naplnění v důvěrném partnerském vztahu.

V našem semináři se zaměříme především na témata lásky, zranitelnosti, intimity, zamilovanosti, očekávání, vědomé komunikace, strachu, závislosti, proti-závislosti, manipulace a nevěry.

Budeme se věnovat práci s tělem a emocemi, využijeme individuální konstelační techniky.
Budeme pracovat se svými individuálními tématy, abychom rozpoznali vlastní iluze a nezdravé návyky a mohli tak vnést do svých vztahů více svobody, důvěry, hravosti, lásky a pochopení.

Počet míst je omezený. Rezervujte si své místo včas.

Přjlášky zde: http://www.maitrea.cz/prihlasky-seminare?event=23671

Těšíme se na Vás
Radka a Taran